Menu

Další služby

Plovárna Hranice není jen o plavání a saunování, ale máme pro Vás spousty dalšíchzajímavých možností pro trávení volného času.

BEACH VOLEJBALOVÉ HŘIŠTĚ

Nově jsme pro Vás vybudovali hřiště se dvěmi kurty, které najdete v areálu letního koupaliště. Navštívit jej můžete vždy, když to dovolí počasí. Máme pro Vás zvýhodněné vstupné, pokud si po zápase budete mít chuť skočit do vody. Naše kurty vynikají profesionálním křemičitým pískem i kvalitními sítěmi. K zapůjčení máme také míče.

Prosím o kontaktování na číslo 777 465 905 a telefonické projednání možností

Plavecká škola Lumíra Zátopka

plavecka-skola V průběhu školního roku můžete využít služeb Plavecké školy Lumíra Zátopka, kde najde vyžití úplně každý. Pro nejmenší máme malý bazének se slanou vodou, kde probíhá řízená výuka s lektorkou. Starší děti mohou využít široké nabídku kurzů s našimi proškolenými instruktory. V průběhu letních prázdnin mohou Vaše ratolesti navštěšvovat příměstské tábory. Dospělí mohou využít služeb plavecké školy v podobě individuálních hodin plavání.

MASÁŽE

masazePotřebujete si odpočinout, ulevit od bolesti, či se udržet v kondici? Aleš Baďura nabízí příjemné prostředí, kvalitní masáž i ošetření přírodní kosmetikou. Masáž si můžete vybrat z nabídky, a nebo Vám masáž či balíček masáží vytvoří přesně pro Vás podle Vašeho přání, či Vašich problémů.

Fitness

fitnessFitness Plovárna Vám nabídne spoustu důvodů proč se „vybít“ právě zde. Výhodné měsíční členství bez ohledu na počet Vašich návštěv. Přátelská atmosféra a spousta profesionálního vybavení, jako kvalitní kladkové stroje, TRX, boxovací pytel a spoustu dalšího. Můžete uplatnit svou MultiSport kartu nebo využít programu FKSP.

Občerstvení

Bufet Maják pro Vás má spoustu čerstvých dobrot v podobě vlastních baget, tortill i salátů. Pro vyznavače klasiky nechybí langoše nebo párky v rohlíku. Žízeň zaženete domácí limonádou a čepovaným pivem. Nechybí ani dobrá káva.

Informace k aktuálnímu provozu

informace k 3. 1. 2022

Provozní doba o prázdninách:
3.2.                     9-21 hod.
6.2. – 10.2.        9-21 hod

3.2. KONDIČNÍ PLAVÁNÍ ZRUŠENO

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO:

Hledáme novou posilu na pozici PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU, více informací u paní Kmeťkové na tel.: 736 516 086.

WELLNESS:

Upozornění pro všechny návštěvníky, že nově je odbavení do wellness centra přes pokladnu bazénu, tj. platí i pro PERMANENTKÁŘE !. Veškeré informace u personálu pokladny.

Uvítáte privátní wellness v dopoledních hodinách (9-15 hodin) nebo každou středu po celý den? Jeden z plánů pro rok 2023. Více informací na recepci pokladny nebo na emailu: nadvornik@ekoltes.cz

 KRYTÝ BAZÉN:

Krytý bazén BEZ OMEZENÍ.

Ostatní informace k provozu:

Objednávky z FKSP, aj. organizace na fakturu jsou minimálně od 1.000.- Kč, dále vždy na celé stokoruny.

PRONÁJEM REKLAMNÍ PLOCHY na rok 2023:

Plovárna Hranice aktuálně nabízí volné reklamní plochy ve vnitřních prostorech bazénové haly, přesněji se nachází na balkonu nad bazénovou halou (plavecký bazén, rekreační bazén, dětský bazén). Plovárnu Hranice navštěvují všechny věkové kategorie nejen z Hranic, ale širokého okolí. Otevřeno máme denně, včetně víkendů, prázdnin a většiny státních svátků.

Rozměr plochy: 70 x 180,5 cm, materiál komatex 4 mm, roční pronájem: info na vyžádání

V případě zájmu o volnou reklamní plochu na rok 2023 volejte: 581 674 480/481, pište na e-mail: nadvornik@ekoltes.cz

—————————————-————————————————————————————————————————–

Všeobecné informace:

Teplota vody v bazénech:

Plavecký bazén 26-27 °C

Relaxační bazén 28-29 °C

Dětský bazén 29-30 °C

Dojezdový bazén 29-30 °C

Whirlpool 32-33 °C

Teplota vzduchu 30-31 °C

Kondiční plavání:

PONDĚLÍ – není

ÚTERÝ až PÁTEK – od 6:00 do 8:00 hodin

Kurzy, školy, organizace:

Od 1. 9. 2022, v čase od 8:00 do 14:00/15:00 hodin plný provoz všech složek – školy, organizace, kurzy. Pro veřejnost v tuto dobu provoz omezen. Více informací najdete v provozní době.