Další služby

Plovárna Hranice není jen o plavání a saunování, ale máme pro Vás spousty dalšíchzajímavých možností pro trávení volného času.

BEACH VOLEJBALOVÉ HŘIŠTĚ

Nově jsme pro Vás vybudovali hřiště se dvěmi kurty, které najdete v areálu letního koupaliště. Navštívit jej můžete vždy, když to dovolí počasí. Máme pro Vás zvýhodněné vstupné, pokud si po zápase budete mít chuť skočit do vody. Naše kurty vynikají profesionálním křemičitým pískem i kvalitními sítěmi. K zapůjčení máme také míče.

Prosím o kontaktování na číslo 777 465 905 a telefonické projednání možností

Plavecká škola Lumíra Zátopka

plavecka-skola V průběhu školního roku můžete využít služeb Plavecké školy Lumíra Zátopka, kde najde vyžití úplně každý. Pro nejmenší máme malý bazének se slanou vodou, kde probíhá řízená výuka s lektorkou. Starší děti mohou využít široké nabídku kurzů s našimi proškolenými instruktory. V průběhu letních prázdnin mohou Vaše ratolesti navštěšvovat příměstské tábory. Dospělí mohou využít služeb plavecké školy v podobě individuálních hodin plavání.

MASÁŽE

masazePotřebujete si odpočinout, ulevit od bolesti, či se udržet v kondici? Aleš Baďura nabízí příjemné prostředí, kvalitní masáž i ošetření přírodní kosmetikou. Masáž si můžete vybrat z nabídky, a nebo Vám masáž či balíček masáží vytvoří přesně pro Vás podle Vašeho přání, či Vašich problémů.

Fitness

fitnessFitness Plovárna Vám nabídne spoustu důvodů proč se „vybít“ právě zde. Výhodné měsíční členství bez ohledu na počet Vašich návštěv. Přátelská atmosféra a spousta profesionálního vybavení, jako kvalitní kladkové stroje, TRX, boxovací pytel a spoustu dalšího. Můžete uplatnit svou MultiSport kartu nebo využít programu FKSP.

Občerstvení

Bufet Maják pro Vás má spoustu čerstvých dobrot v podobě vlastních baget, tortill i salátů. Pro vyznavače klasiky nechybí langoše nebo párky v rohlíku. Žízeň zaženete domácí limonádou a čepovaným pivem. Nechybí ani dobrá káva.

Informace k aktuálnímu provozu

informace k 17. 5. 2022

Vítejte na našich nových webových stránkách Plovárna Hranice (www.plovarna-hranice.cz). Původní webové stránky www.aquaparkplovarnahranice.cz Vás vždy automaticky přesměrují na tyto nové stránky. Průběžně Vám zde budeme uveřejňovat aktuální informace o provozu nebo omezení provozu.

Beach volejbal:

Již je možnost si rezervovat hřiště na beach volejbal, zatím pouze telefonicky na čísle 581 674 481 nebo osobně na recepci.

Volné pracovní pozice:

Hledáme technika pro obsluhu plovárny (strojník) na hlavní pracovní poměr – více informací na tel. 581 674 481, email: nadvornik@ekoltes.cz

Plavčík formou brigády, jako zástup za dovolenou a nemoc během celého roku + hlavní prázdniny (červenec a srpen) – více informací na tel. 581 674 481, email: nadvornik@ekoltes.cz

Sauna:

Od 2. 5. 2022 bude opět každé PONDĚLÍ sauna vyhrazena pro MUŽE.

Teplota vody v bazénech:

Plavecký bazén 26-27 °C

Relaxační bazén 28-29 °C

Dětský bazén 29-30 °C

Dojezdový bazén 29-30 °C

Whirlpool 32-33 °C

Teplota vzduchu 30-31 °C

Na naměřené hodnoty je možno nahlédnout u plavčíků, kteří zapisují tyto hodnoty 3x denně.

Plavání s RBP (Pojišťovna 213):

Každý pátek od 17 do 21 hodin můžete plavat s Vaší pojišťovnou RBP.

Nutné předložení platného průkazu pojištěnce za každou osobu.

Kondiční plavání:

Úterý až pátek v čase  6:00 až 8:00 hodin

Kurzy, školy, organizace:

Pondělí až čtvrtek od 8:00 do 14:00 hodin, pátek 8:00 do 15 hodin vyhrazeno pro zmiňované organizace. Pro veřejnost v pracovní dny po 14 hod., eventuálně po 15 hod. (pátek). Viz více v provozní době: Provozní doba – Plovárna Hranice (plovarna-hranice.cz)