Menu

Další služby

Plovárna Hranice není jen o plavání a saunování, ale máme pro Vás spousty dalšíchzajímavých možností pro trávení volného času.

BEACH VOLEJBALOVÉ HŘIŠTĚ

Nově jsme pro Vás vybudovali hřiště se dvěmi kurty, které najdete v areálu letního koupaliště. Navštívit jej můžete vždy, když to dovolí počasí. Máme pro Vás zvýhodněné vstupné, pokud si po zápase budete mít chuť skočit do vody. Naše kurty vynikají profesionálním křemičitým pískem i kvalitními sítěmi. K zapůjčení máme také míče.

Prosím o kontaktování na číslo 771 295 870 a telefonické projednání možností pronájmu.

Plavecká škola Lumíra Zátopka

plavecka-skola V průběhu školního roku můžete využít služeb Plavecké školy Lumíra Zátopka, kde najde vyžití úplně každý. Pro nejmenší máme malý bazének se slanou vodou, kde probíhá řízená výuka s lektorkou. Starší děti mohou využít široké nabídku kurzů s našimi proškolenými instruktory. V průběhu letních prázdnin mohou Vaše ratolesti navštěšvovat příměstské tábory. Dospělí mohou využít služeb plavecké školy v podobě individuálních hodin plavání.

MASÁŽE

masazePotřebujete si odpočinout, ulevit od bolesti, či se udržet v kondici? Aleš Baďura nabízí příjemné prostředí, kvalitní masáž i ošetření přírodní kosmetikou. Masáž si můžete vybrat z nabídky, a nebo Vám masáž či balíček masáží vytvoří přesně pro Vás podle Vašeho přání, či Vašich problémů.

Fitness

fitnessFitness Plovárna Vám nabídne spoustu důvodů proč se „vybít“ právě zde. Výhodné měsíční členství bez ohledu na počet Vašich návštěv. Přátelská atmosféra a spousta profesionálního vybavení, jako kvalitní kladkové stroje, TRX, boxovací pytel a spoustu dalšího. Můžete uplatnit svou MultiSport kartu nebo využít programu FKSP.

Občerstvení

Bufet Maják pro Vás má spoustu čerstvých dobrot v podobě vlastních baget, tortill i salátů. Pro vyznavače klasiky nechybí langoše nebo párky v rohlíku. Žízeň zaženete domácí limonádou a čepovaným pivem. Nechybí ani dobrá káva.